Oferta

Pracownia Artystyczna Ceramic to miejsce zrodzone z pasji z dużą porcją talentu i wiary w to, że praca może być przyjemnością. Moim głównym zadaniem nie jest tylko tworzenie w zaciszu własnej pracowni, to również spotkania z ludźmi, odpowiadanie na ich potrzeby i wspólne tworzenie pięknych rzeczy. W każdy projekt wkładam serce, a ręce realizują to co podpowiada umysł.

Moje projekty to przemyślane i dopracowane wzory, wykonane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Znajdziecie tu zarówno prace autorskie realizowane w pojedynczych egzemplarzach unikaty, jak również przedmioty wysoko nakładowe. Bogate doświadczenie artystyczne i duże umiejętności rzemieślnicze są widoczne w każdym najmniejszym drobiazgu. 

Jestem w stanie wykonać ceramikę według waszego projektu. Na podstawie wizualizacji komputerowej czy rysunków technicznych mogę wykonać zastawę stołową, statuetki, ceramiczne dekoracje lub biżuterię. 

Ceramika to moja pasja. Stale się dokształcam, rozwijam i podążam za najnowszymi trendami, by móc sprostać waszym oczekiwaniom.

 • Warsztaty ceramiki

  Warsztaty ceramiki

  Pracownia Artystyczna Ceramic to kreatywna strefa relaksu, do której zapraszam dzieci i dorosłych.

 • Ceramika dla Twojego domu

  Ceramika dla Twojego domu

  W swojej ofercie posiadam produkty hand made wykonane z najlepszych mas ceramicznych. Przedmioty pokryte są nietoksycznym szkliwem, przeznaczonym do kontaktu z żywnością. Prace wypalane są …

 • Zamówienia indywidualne

  Zamówienia indywidualne

  Każdy z nas lubi mieć coś wyjątkowego. Alternatywą dla masowej produkcji są przedmioty unikatowe, wykonane w jednym egzemplarzu lub wykonane specjalnie dla nas, zawierające nasz …

 • Kontakt

  ul. Niepodległości 85
  10-046 Olsztyn

  tel.: 793 002 265
  kontakt@ceramic.olsztyn.pl