Kategorie
Aktualności

Oferta która Ci się spodoba – bliźniaki okolice Poznania

Mamy do zaoferowania nowe bliźniaki w okolicach Poznania. Jesteśmy firmą która na rynku nieruchomości w Poznaniu jest dostępna od wielu lat. Znamy potrzeby konsumenta, dostarczamy na rynek pierwotny wysokiej jakości nowe domy.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty. Ostatnia inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony naszych klientów – to nowe domy pod Poznaniem w gminie Komorniki. Bardzo dobry dojazd, spokojna okolica i atrakcyjna cena. Zobacz koniecznie!

Kategorie
Aktualności

Oferta naszych bliźniaków

Zobacz aktualną ofertę na nowe bliźniaki pod Poznaniem. Doskonała lokalizacja, blisko Poznania, spokojna okolica i przede wszystkim niska cena. Jeżeli chcesz zakupić dom pod Poznaniem to masz ku temu idealną okazję. Zobacz!

Oferujemy nowe domy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jest to idealna propozycja dla osób młodych a także osób starszych. Każdy doceni położenie naszej inwestycji a także cenę. Poznaj szczegóły, zobacz informacja na stronie, przyjdź do biura sprzedaży!

Kategorie
Aktualności

Nowe oferty nieruchomości z Poznania

W Poznaniu kilku deweloperów rozpoczęło prace nad swoimi nowymi inwestycjami. My z racji zainteresowania tematem przedstawimy wam te najciekawsze.

W naszym przekonaniu inwestycją która wypada bardzo korzystnie na mapie stolicy Wielkopolski jest kameralne Osiedle Owocowe w gminie Komorniki w bliskim sąsiedztwie Poznania. Szeregowe domki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej wyglądają bardzo atrakcyjnie, dają spore możliwości, do każdego domu przyłączony jest spory ogród w którym można spędzić miłe wolne chwile. To co jeszcze wyróżnia domy na Osiedlu Owocowym spośród konkurencji to ich cena która jest bardzo korzystna.